Drukuj
Nadrzędna kategoria: USA
Kategoria: Wybory 2020
Odsłony: 400
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Adwokat Sidney Powell twierdzi, że ma „wąż strażacki pełen” dowodów przygotowanych do ujawnienia. Nie ma powodu, by wątpić, że złożyła tak mocne oświadczenie na długo przed ujawnieniem jakichkolwiek faktycznych dowodów.

Jej nazwisko było w zasadzie nieznane opinii publicznej. Teraz może okazać się, że ma ona faktyczne legalne dowody na przekręty wyborcze, które chce przedstawić przed Sądem Najwyższym USA.

Najbliższe 2-3 tygodnie będą dotyczyły ujawnienia dowodów znanych już zespołowi prawnemu Trumpa w bezpośrednim postępowaniu sądowym. Sidney Powell jest wystarczająco sprytna, żeby zachować to, co wie, w tajemnicy przed rozpoczęciem procesu sądowego.

Nikt w mediach nie ma prawa żądać ani otrzymywać dowodów, zanim dotrą one do sądu. Nie wątpię, że pani Powell ma uzasadnione dowody. Już położyła na szalę swoją wiarygodność, mówiąc o posiadaniu wielu dowodów. Najbliższe dwa tygodnie będą bardzo ciekawe! Przeczuwam, że demokraci nie są zbyt szczęśliwi, że może ona odsłonić wystarczająco brudu zamiecionego pod dywan. Jest ona bardzo inteligentna i dobrym pomysłem byłoby zapewnienie jej cal dobowej ochrony!

Zespół prawników Trumpa ma setki oświadczeń pod przysięgą od Amerykanów z całego kraju, którzy zeznają o nieprawidłowościach w głosowaniu. Według doniesień, furgonetki, kosze na śmieci i pudła pełne kart do głosowania na Bidena zostały przywiezione we wczesnych godzinach porannych bez republikańskich obserwatorów.

I to nie jest OK. To jest korupcja.

Nie ma tu wątpliwości: demokraci próbują ukraść te wybory i Biały Dom. Te wybory jeszcze nie zakończyły się, dopóki są ludzie, którzy walczą o prawdę.

Naród amerykański zasługuje na poznanie prawdy. Prezydent Trump walczy o prawdę. Przyszłość kraju jest w rękach wyborców Trumpa.

Niestety, obecny Internet nie dostarcza nam takich wiadomości. Google nazywa tych, którzy nie chcą ulec mediom, propagandystami teorii spiskowej. Facebook i Twitter blokują wszelkie informacje, które obnażają machlojki globalistów, że nie wspomnę o tradycyjnych źródłach informacji.

Dlatego polecam tym, którzy chcą mieć dostęp do opinii bez cenzury, network https://www.parler.com/

1000 Znaków do wykorzystania